Stomatologia estetyczna – dbamy o piękny uśmiech Pacjentów

Nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Każdy z nas specjalizuje się w wykonywaniu innych zabiegów stomatologicznych, dlatego możemy zaoferować Państwu wiele profesjonalnych usług. Poza chirurgią szczękową, stomatologią zachowawczą, profilaktyką i protetyką zajmujemy się także wybielaniem zębów. W celu zapewnienia Pacjentom zdrowego i pięknego uśmiechu stosujemy dwie metody wybielania: lampę Beyond oraz specjalne nakładki na zęby.

Wybielanie lampą Beyond

Najczęściej stosowanym obecnie zabiegiem medycyny estetycznej jest wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond. Jest to niezwykle szybki i prosty sposób na uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu. Do największych zalet lampy Beyond można zaliczyć:

  • szybki efekt – w ciągu zaledwie 30 minut można wybielić zęby od 5 do 14 odcieni,
  • bezpieczeństwo – do wybielania stosuje się sprawdzone żele. Naświetlanie zimnym, niebieskim światłem jest w pełni bezpieczne, a preparat przyspiesza wybielanie,
  • skuteczność – efekt może utrzymywać się nawet do 3 lat!

Aby zęby prezentowały się pięknie przez długi czas, zalecamy odstawienie barwiący napoi i posiłków do 48 godzin po zabiegu.

Nakładki wybielające

Poza lampą Beyond stosujemy także nakładki przygotowane indywidualnie dla każdego Pacjenta. Aby móc zastosować tę metodę, uzębienie musi zostać uzupełnione i w pełni wyleczone. Jeśli wybielanie będzie możliwe, pobierzemy odciski łuków zębowych i przygotujemy odlew.