Stomatolodzy z Barczewa koło Olsztyna — zespół Medident Tabor

Stomatolodzy Medident Tabor działają w branży od wielu lat. Jesteśmy wielopokoleniową firmą rodzinną z gabinetem w Barczewie oddalonym o około 17,5 km od Olsztyna. Przedstawiamy informacje o naszej kadrze.

Nasi stomatolodzy

Medident Tabor istnieje na rynku od 2007 r. (wcześniej funkcjonowaliśmy pod nazwą Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Teresa Tabor). W czasie trwania naszej działalności zdobyliśmy doświadczenie w leczeniu wszelkich dolegliwości związanych z zębami. Mamy wiedzę i specjalistyczny sprzęt, które pozwalają nam świadczyć usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. W skład zespołu naszych stomatologów wchodzą specjaliści, dla których największą wartością jest zdrowe i estetyczne uzębienie.

Małgorzata Tabor

Absolwentka Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z 2001 r. Staż podyplomowy odbywała w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Olsztynie, natomiast staż zawodowy w NZOZ Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej M. Szałkowski w Olsztynie.

Od 2002 r. Rozpoczęła prywatną praktykę lekarską. W 2012 r. Uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Uczestniczy w licznych kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Specjalizuje się w:

  • stomatologii estetycznej i zachowawczej,
  • protetyce,
  • implantoprotetyce,
  • stomatologii dziecięcej.

 

Paweł Tabor:

Absolwent Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z 1999 r. Staż podyplomowy odbywał w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Olsztynie. Staże z chirurgii szczękowo-twarzowej wykonywał na Oddziale Chirurgii Szczękowej Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie oraz NZOZ Sławomir Szymański. W 2009 r. uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej. Uczestnik licznych kursów i kongresów krajowych i zagranicznych

Zajmuje się:

Teresa Tabor:

Absolwentka Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W roku 1981 uzyskała tytuł specjalisty w zakresie stomatologii ogólnej.

Jesteśmy stomatologami z powołaniem. Dla nas ważne jest nie tylko zdrowe i estetyczne uzębienie, ale także zadowolenie naszych Pacjentów. W naszym gabinecie zawsze panuje przyjazna atmosfera. Dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo czuli się u nas komfortowo. Zanim zaczniemy leczenie:

  • przeprowadzamy szczegółowy wywiad z Pacjentem na temat jego dolegliwości,
  • badamy i dokonujemy oceny uzębienia,
  • wybieramy najwłaściwszą metodę leczenia.

Rozumiemy Pacjentów, którzy odczuwają obawę przed wizytą w gabinecie. Stres przed leczeniem jest całkowicie normalny, dlatego staramy się być wyrozumiali i stawiać na pierwszym miejscu ich dobro. Każda wizyta, zarówno pierwsza, podczas której przeprowadzamy wywiad i stawiamy diagnozę, jak i każda kolejna przebiega w miłej atmosferze. Między innymi dlatego chcą się u nas leczyć nawet najmłodsi Pacjenci.