> O-nas

chirurgia stomatologiczna Barczewo

Gabinet dentystyczny Medident Tabor – o nas

Jesteśmy wielopokoleniową firmą rodzinną, w której przeplatają się doświadczenie z wieloletnią praktyką. Zajmujemy się m.in. stomatologią estetyczną i zachowawczą oraz chirurgią szczękową i protetyką stomatologiczną. W naszej praktyce lekarskiej stawiamy nacisk na nowoczesność i profesjonalizm, rzetelną informację oraz dobrą i kompleksową jakość wykonywanych usług.

Nasz gabinet mieści się w Barczewie koło Olsztyna. Jako MEDIDENT TABOR istniejemy od 2007 roku (wcześniej praktyka funkcjonowała pod nazwą Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Teresa Tabor).

W naszym gabinecie stomatologicznym pracują lekarze specjaliści:


Małgorzata Tabor – absolwentka Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z 2001 r. Staż podyplomowy odbywała w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Olsztynie. Staż zawodowy odbywała w NZOZ Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej M. Szałkowski w Olsztynie.

Od 2002 r. prowadzi prywatną praktykę lekarską. W 2012 r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Uczestniczy w licznych kursach specjalistycznych podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną, protetyką, implantoprotetyką oraz stomatologią dziecięcą.


Paweł Tabor – absolwent Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z 1999 r.

Staż podyplomowy odbywał w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Olsztynie. W zakresie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej odbywał staże w Oddziale Chirurgii Szczękowej Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie oraz NZOZ Sławomir Szymański. W 2009 r. uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej. Uczestnik licznych kursów i kongresów krajowych i zagranicznych. Zajmuje się chirurgią szczękowo-twarzową, chirurgią stomatologiczną, implantologią i implantoprotetyką.


Teresa Tabor – absolwentka Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W roku 1981 uzyskała tytuł specjalisty w zakresie stomatologii ogólnej.