> O-nas

chirurgia stomatologiczna Barczewo

Stomatolodzy z Barczewa koło Olsztyna — zespół Medident Tabor

Stomatolodzy Medident Tabor działają w branży od wielu lat. Jesteśmy wielopokoleniową firmą rodzinną z gabinetem w Barczewie oddalonym o około 17,5 km od Olsztyna. Przedstawiamy informacje o naszej kadrze.

Nasi stomatolodzy

Medident Tabor istnieje na rynku od 2007 r. (wcześniej funkcjonowaliśmy pod nazwą Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Teresa Tabor).

Małgorzata Tabor:

Absolwentka Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z 2001 r. Staż podyplomowy odbywała w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Olsztynie, natomiast staż zawodowy w NZOZ Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej M. Szałkowski w Olsztynie.

Od 2002 r. rozpoczęła prywatną praktykę lekarską. W 2012 r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Uczestniczy w licznych kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Specjalizuje się w:

stomatologii estetycznej i zachowawczej,

• protetyce,

• implantoprotetyce,

• stomatologii dziecięcej.

Paweł Tabor:

Absolwent Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z 1999 r. Staż podyplomowy odbywał w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Olsztynie. Staże z chirurgii szczękowo-twarzowej wykonywał na Oddziale Chirurgii Szczękowej Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie oraz NZOZ Sławomir Szymański. W 2009 r. uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej. Uczestnik licznych kursów i kongresów krajowych i zagranicznych.

Zajmuje się:

• chirurgią szczękowo-twarzową,

chirurgią stomatologiczną,

• implantologią,

• implantoprotetyką.

Teresa Tabor:

Absolwentka Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W roku 1981 uzyskała tytuł specjalisty w zakresie stomatologii ogólnej.