> O-nas

chirurgia stomatologiczna Barczewo

Gabinet stomatologiczny w Barczewie koło Olsztyna – o stomatologach Medident Tabor

Gabinet stomatologiczny Medident Tabor istnieje od 2007 r. (wcześniej praktyka funkcjonowała pod nazwą Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Teresa Tabor) i znajduje się w oddalonym o około 17,5 km od Olsztyna Barczewie. Jesteśmy wielopokoleniową firmą rodzinną, którą stanowi zespół doświadczonych stomatologów. Nasza oferta to m.in.: protezy zębowe, wybielanie zębów, implanty zębów i chirurgia szczękowa. Można się u nas umówić na rentgen zęba i zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.

Nasi stomatolodzy:


Małgorzata Tabor

Absolwentka Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z 2001 r. Staż podyplomowy odbywała w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Olsztynie. Staż zawodowy odbywała w NZOZ Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej M. Szałkowski w Olsztynie.

Od 2002 r. prowadzi prywatną praktykę lekarską. W 2012 r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Uczestniczy w licznych kursach specjalistycznych podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Specjalizuje się w: stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyce stomatologicznej, implantoprotetyce oraz stomatologii dziecięcej.


Paweł Tabor

Absolwent Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z 1999 r.

Staż podyplomowy odbywał w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Olsztynie. W zakresie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej odbywał staże w Oddziale Chirurgii Szczękowej Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie oraz NZOZ Sławomir Szymański. W 2009 r. uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej. Uczestnik licznych kursów i kongresów krajowych i zagranicznych. Zajmuje się: chirurgią szczękowo-twarzową, chirurgią stomatologiczną, implantologią i implantoprotetyką.


Teresa Tabor

Absolwentka Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W roku 1981 uzyskała tytuł specjalisty w zakresie stomatologii ogólnej.